Ubezpieczenia dla masażystów
PTF Ubezpieczenia, ubezpieczenia dla fizjoterapeutów
   Zadzwoń do nas +48 56 669 33 07
Prowadzenie praktyki fizjoterapeutycznej, a zatrudnianie innych fizjoterapeutów - co stanowią przepisy?

W sytuacji zamiaru współpracy z innym fizjoterapeutą w ramach działalności leczniczej, rekomenduje się powołanie grupowej praktyki fizjoterapeutycznej. Natomiast w sytuacji, gdy zamierza się zatrudniać innych fizjoterapeutów na umowę o pracę celem wykonywania działalności leczniczej, właściwy jest podmiot leczniczy.

sprawdź
Obowiązkowe ubezpieczenie OC praktyki fizjoterapeutycznej - informacje ogólne

Do rejestracji praktyki fizjoterapeutycznej wymagane jest obowiązkowe ubezpieczenie OC zgodne z Rozporządzeniem Ministra Finansów z 29 kwietnia 2019 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą z minimalną sumą gwarancyjną 30 tys. euro na jedno zdarzenie i 150 tys. euro na wszystkie zdarzenia ubezpieczeniowe.

sprawdź
Jakie ubezpieczenie OC powinien wybrać Fizjoterapeuta?

Z 1 czerwca 2019 r. weszło w życie Rozporządzenie Ministra Finansów z 29 kwietnia 2019 r. w sprawie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą . Zgodnie z jego przepisami, każdy Fizjoterapeuta, który prowadzi działalność w formie praktyki zawodowej lub podmiotu leczniczego, musi posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC.

sprawdź

Informacja
o ubezpieczeniach
tel.: +48 56 669 33 07
tel.: +48 56 669 32 78


płatności online obsługuje: